Vítejte na stránkách, které jsou věnovány Shonen-ai/Yaoi povídkám.


Tyto povídky se zabývají vztahem muž X muž.
Proto koho to pobuřuje, nechť ihned opustí tyto stránky (ano tím křížkem vpravo nahoře) a už se nevrací .
Nebudu zde trpět jakékoliv urážky a nevhodné komentáře, které okamžitě mažu a při opakování takovéhoto počínání blokuji komentujícího, jež se neumí chovat.
Platí přísný zákaz kopírovat mé povídky či překlady mangy na jiné stránky.
Pokud byste o ně měli zájem, tak mi dejte vědět a domluvíme se.


Všem ostatním přeju tu nejlepší zábavu a odreagování se.

Kontakt na mou osobu: Lex.san@seznam.cz

nebo ICQ 599 062 043


BLIŽŠÍ INFORMACE A HLASOVÁNÍ OHLEDNĚ "POVÍDKOVÉ SITUACE" O LETOŠNÍCH PRÁZDNINÁCH
*ZDE*


Dotek

Osmý dotek - část první

10. června 2014 v 0:01
Zdravím!

Předem se chci omluvit za případné nesrovnalosti, ale dnešek byl opravdu zabijácký Překvapený. Člověk mého ražení v tomhle vedru neumí fungovat a to jsem ještě měl zkoušku a pak jsem se hezky opékal na zastávce a cestou domů. Počítač v tomhle parnu přes den nezapínám, protože nechci ohřívat byt, který už je teplotně na hranici snesitelnosti pro mě i mé činčily.

A teď něco ke střípku. Jak už jsem psal je to epilog, tak snad se bude líbit. Vězte, že zatím nemám dopsanou další povídku, ale mám pro vás menší překvapení, tak snad ho uvítáte Mrkající.

Shrnutí: Příležitost dělá zloděje. Kdo komu co ukradne?

P.S. Blog mi z nějakého důvodu nechce publikovat článek v celku, tak jsem byl nucen střípek rozdělit Křičící.

Sedmý dotek

8. června 2014 v 0:01
Zdravím!

Tak tady je avizovaný pečovací střípek.

Užijte si čtení S vyplazeným jazykem.

Šestý dotek

6. června 2014 v 0:01
Zdravím!

Přáli jste si někdo Megan? Tak tady ji máte S vyplazeným jazykem.

P.S. Na úvodní stránce blogu.cz je opravdu "zajímavý" článek o FF. Nevím, co mi víc zvedalo obočí, jestli to, že 13 letá holčina tvrdí, to co tvrdí, nebo komentáře pod článkem. Zatím jsem se opanoval, ale asi se taky zapojím do diskuze. Protože článek je sice FF, ale proč nepřihodit názor slashaře? Úžasný

//EDIT: Tak už pod článkem visí i můj komentář, tak snad se dožiji dalšího svítání Úžasný.

Pátý dotek

4. června 2014 v 0:01
Zdravím!

Tak mám pro vás další střípek z naší mini-povídky. Doufám, že se vám jak tenhle kousek, tak celý příběh líbí, protože mám takový pocit, že na další příběh, ať už z jakéhokoliv fandomu, si budete muset počkat. Daří se mi totiž v průměru sice denně napsat jeden střípek, jenže pokaždé k jiné povídce, takže teď mám rozepsáno pět příběhů a bohužel ani jeden nespěje k závěru.
Nechci totiž zveřejňovat něco, co ještě nemám dopsané, stačí mi hafo už tak nedodělaných a zveřejněných příběhů, které by si zasloužily dopsat.
Takže vězte, že na vás myslím a píšu, jen se bohužel blíží jistá pauza se zveřejňováním Zamračený.

Proto si vychutnejte tenhle střípek pod taktovkou našeho Harolda S vyplazeným jazykem.

Čtvrtý dotek

2. června 2014 v 0:01
Zdravím!

Tak nejprve něco mimo střípek.
Již delší dobu jsem přemýšlel nad zavedením rubriky Čtenářský deník, kde bych si zapisoval a komentoval povídky jiných autorů/autorek, abych měl přehled, co jsem už četl. Protože mi toho projde pod rukama tolik, že už pomalu ztrácím přehled.
Jelikož by to bylo celkem časově náročné a já jsem lenoch, který radši čte, než zpětně komentuje (snažím se, snažím, ale přiznávám se, že ne vše, co jsem přečetl, jsem i okomentoval Rozpačitý), tak jsem si založil účet na Fanfiction čtenářský deník.
Pokud tedy budete mít chuť a nebo si budete chtít zkrátit čekání na další střípek, tak tam mrkněte. Bohužel mám pocit, že většina autorů FF se orientuje na Harryho Pottera, takže moje příspěvky jsou jako plivnutím do moře, ale jsou tam. Můj deník je zatím ještě v plenkách, plus jsou v něm jen ty příběhy, ke kterým se rád vrátím, opravdu tam není vše, co jsem přečetl. Zmíněné povídky jsou ale v angličtině, protože jinému cizímu jazyku tolik nerozumím (španělštinu se teprve učím a v latině nikdo nepíše S vyplazeným jazykem), a protože bohužel FF na Person of Interest, Lewise nebo X-mena nikdo z českých autorů nepíše.

OK a teď ke střípku.

Jak jsem avizoval již v komentáři, tentokrát to vezmeme z Haroldova pohledu, protože ani on není hloupý a všimne si, že se s Johnem něco děje.

Příjemné počtení Mrkající.

Třetí dotek

31. května 2014 v 0:01
Zdravím!

Nejdříve se musím podělit o super mega skvělý zážitek, který se týká Google Chromu. Jednou za čas prostě uklizím počítač a čistím ho od všech nánosů cookies a dalšího harampádí. No a když jsem tak učinil i včera, tak mi začal stávkovat Chrome. A že to byla stávka s velkým S. Od nehorázného přísunu reklam, které jsem mohl zakazovat jak jsem chtěl, a ony se vracely, přes absolutní přenastavení celého Chromu a skončilo to nefunkčností tlačítka zpět. Tento poslední bod jsem do teď nevyřešil, poslal jsem dotaz a s velkým sbohem jsem Chrome odinstaloval. Možná se k němu vrátím, ale zítra to jistojistě nebude Křičící. S Explorerem mám tu potíž, že mi neustále padá a mám ho v počítači jen kvůli tomu, že dokáže pracovat s jedním pluginem, který nutně potřebuji k práci se starými texty, a tak jsem zkusil Mozillu, kterou jsem snad nepoužíval od střední školy. A jsem mile překvapen. A co je hlavní, vše mi funguje (musím zaklepat, abych to nezakřikl S vyplazeným jazykem). Takže mužu bez problému přidat dnešní střípek.

Musím říct jen jedno, nezabíjejte jak mě, tak Johna. Chudák se snaží, jak nejlépe může, a nemůže za to, že jeho metody jsou krapet ehm prostě Reesovské.

Příjemné počtení Mrkající.

Druhý dotek

29. května 2014 v 0:01
Zdravím!

V dnešním střípku se nám představí dr. Megan Tillmanová, která i v seriálu mělu tu čest s duem Reese/Finch (i když nevěděla, že pracují spolu). Hledal jsem nějaké video, které by vám ji trochu přiblížilo, jenže tu nejlepší scénu jsem bohužel nenašel. Proto nezbývá vzít za vděk tím, co je. V následujícím videu rozmlouvá John Megan vraždu muže, který zničil život její sestře, aby ho následně zabil sám.
Užijte si čtení Mrkající.


P.S. Tušené se stalo skutečností a rozepsal jsem povídku na X-mena. Chjo! Jako bych už tak toho neměl rozepsanýho málo Nerozhodný, tak snad se někdy dočkáte nějaké ukončené povídky.

První dotek

27. května 2014 v 0:01
Zdravím!

Tak nám rozjíždíme novou povídku. Hned na úvod vás musím zklamat, Sam si protentokrát vzala volno a v povídce se nám neobjeví. Tentokrát naši dva hrdinové budou potřebovat trochu jinou pomoc, a tak nám bude v příběhu vystupovat jiná postava, která si snad taky taky získá Mrkající

Shrnutí pro celou povídku: Ne každý dotek bolí.

P.S. Článek je opět přednastaven, protože dneska večer jdu do kina na X-mena a mám takovou neblahou předtuchu, že zanedlouho mé rozepsané povídky budou o jeden příběh bohatší, protože už teď mám cukání v palci a musím se držet, abych něco na Erika a Charlese nenapsal Úžasný

 
 

Reklama