Vítejte na stránkách, které jsou věnovány Shonen-ai/Yaoi povídkám.


Tyto povídky se zabývají vztahem muž X muž.
Proto koho to pobuřuje, nechť ihned opustí tyto stránky (ano tím křížkem vpravo nahoře) a už se nevrací .
Nebudu zde trpět jakékoliv urážky a nevhodné komentáře, které okamžitě mažu a při opakování takovéhoto počínání blokuji komentujícího, jež se neumí chovat.
Platí přísný zákaz kopírovat mé povídky či překlady mangy na jiné stránky.
Pokud byste o ně měli zájem, tak mi dejte vědět a domluvíme se.


Všem ostatním přeju tu nejlepší zábavu a odreagování se.

Kontakt na mou osobu: Lex.san@seznam.cz

nebo ICQ 599 062 043


BLIŽŠÍ INFORMACE A HLASOVÁNÍ OHLEDNĚ "POVÍDKOVÉ SITUACE" O LETOŠNÍCH PRÁZDNINÁCH
*ZDE*


Haec est Hora Vestina et Potestas Tenebrarum

Třetí dějství

12. června 2014 v 0:01
Zdravím!

Pamatujete, že jsem slíbil překvapení? Tak tady ho máte. Jedná se o pokračování povídky na Sherlocka Holmese S vyplazeným jazykem. Nedávno jsem procházel svoje povídky na blogu a nějako jsem se začetl do toho, co jsem napsal před 4 lety! Tý jo, to to letí. No a nějak mě chytla slina a výsledek je tady. Mám napsanou ještě jednu kapitolu s tím, že oficiálně přeřazuji tento příběh do aktivních rozepsaných povídek (je k nalezení v tabulce vlevo nahoře).

A další věc, i když bylo dnes na upečení, tak jsem si sedl a napsal dvě kapitoly další povídky s tím, že už chybí jen epilog a budu vám moct zase přichystat pravidelný přísun dalšího příběhu. Jen je to nasapné v ruce a přepisovat to díky vědrům zatím nebudu. No, ukázali jste mi, že ten můj škrabák přečtete, tak uvidíme, co s tím skutím Mrkající.

A poslední věc, než se pustíte do čtení. Dost zvažuji nad ukončením spolupráce s blogem.cz, protože už jen to, jaké mám problémy zveřejnit článek, mě dost ubíjí Křičící. Takže až přeteče pohár mé trpělivosti, tak se budu stěhovat. Ale nebojte, o všem vás budu informovat.

No a teď konečně hurá na kapitolu. Uznávám, že 4 roky jsou dlouhá doba a i když jsem si z předešlých poznámek pamatoval, kam chci příběh vést, tak se mi zdá, že se rozeběhnul úplně někam jinam. Už jen to, že jsem to chtěl vést jako klasickou povídku a vychází mi z toho mé oblíbené střípkování, tak to mluví za vše Mrkající.

Shrnutí: Doktor Watson je první den v práci.

Druhé dějství

24. ledna 2010 v 20:16
Jak to vypadá, tak z toho možná i ten cyklus bude . Ale varuji Vás, tenhle díl je sice delší, ale je takový neslaný nemastný. Potřeboval jsem trochu uvést děj, ale ještě jsem nechtěl prozradit vše. A tak z toho vyšlo tohle...


Jinak překlad podnadpisu

Toto je Vaše hodina a moc temnoty
(Nový Zákon - Slova Ježíšova na hoře Olivetské)

Hlavní protagonisté

23. ledna 2010 v 23:58
Pro ty, jež neviděli film...

První dějství

23. ledna 2010 v 0:41
Zabte mě, neb si nic jiného nezasloužím
Musím se přiznat, že jsem sice měl zprvu v úmyslu napsat další díl Světla v temnotách, ale to nešlo. Byl jsem totiž dneska v kině na Sherlockovi Holmesovi. Za odměnu, že mi tak jdou pěkně zkoušky. A já nevím, jestli jste si toho všimli/y také, ale vztah Holmes - Watson byl velmi velmi… A tak už mi v hlavně začala šrotovat kolečka, co - jak a kde, ale řekl jsem si. Dost! Koukej to odložit. Už máš rozepsané tři cykly a u každého tě čtenářstvo prosí o další pokráčko. A tak sem zasedl, položil prsty na klávesnici. Sepsal úvod a stručný obsah kapitoly a … A zkouknul kus filmu Sherlocka Holmese ale fuj, přece si nemyslíte, že už ho mám doma i s titulkama, že? A aby toho nebylo málo, tak jsem si do uší pustil soundtrack z filmu a bylo vymalováno.
Předem chci říct, že to, o co se tady teď pokusím, bude asi trochu haprovat s předlohou od A.C. Doyla. Sic jsem pár knih o Sherlocku Holmesovi četl, ale myslím, že dobrou ilustrací bude fakt, že se mi líbil i tento akční Holmes, který právě běží v kinech.
Snad z toho něco bude. A ještě jedno varování, nevím, jak často sem budou přibývat, či jestli ještě budou, další díly…
 
 

Reklama