Vítejte na stránkách, které jsou věnovány Shonen-ai/Yaoi povídkám.


Tyto povídky se zabývají vztahem muž X muž.
Proto koho to pobuřuje, nechť ihned opustí tyto stránky (ano tím křížkem vpravo nahoře) a už se nevrací .
Nebudu zde trpět jakékoliv urážky a nevhodné komentáře, které okamžitě mažu a při opakování takovéhoto počínání blokuji komentujícího, jež se neumí chovat.
Platí přísný zákaz kopírovat mé povídky či překlady mangy na jiné stránky.
Pokud byste o ně měli zájem, tak mi dejte vědět a domluvíme se.


Všem ostatním přeju tu nejlepší zábavu a odreagování se.

Kontakt na mou osobu: Lex.san@seznam.cz

nebo ICQ 599 062 043


BLIŽŠÍ INFORMACE A HLASOVÁNÍ OHLEDNĚ "POVÍDKOVÉ SITUACE" O LETOŠNÍCH PRÁZDNINÁCH
*ZDE*


* OZNÁMENÍ *

Loučím se s blogem.cz

14. června 2014 v 0:01
Ano, dávám vale blogu.cz.

Od teď mě najdete na nové adrese.

S konečnou platností teď můžu říct, že jsem se přestěhoval. Z Blogu.cz jsem s sebou vzal vše, mé povídky i mangu, ale hlavně vaše komentáře.Úžasný
Byla by totiž nesmírná škoda je tady nechat. Považuji je totiž za součást svých povídek.

Tento blog zde ponechám a budu jej chodit i nadále kontrolovat, aby nebyl zrušen. Jen nové povídky zde již nenajdete. Ty totiž už budou mít své místo na nových stránkách, kde se doufám setkám s vámi všemi mými věrnými čtenáři.


S pozdravem

Lex

Volno se nám blíží ...

11. května 2014 v 21:30
Zdravím!

Tak dneska trochu netradičně ...

Počítadlo návštěvnosti

4. března 2014 v 12:37
Tak jen drobné info. Konečně jsem se dostal k tomu, aby sem hodil věcičku,
která mi spočítá návštěvnost a zájem o mé povídky Úžasný.
Je to tedy záležitost čistě pro moji potřebu,
ale potřebuji si někde poznamenat začátek počítání.
Takže tři - dva - jedna ...

Nový projekt

31. ledna 2013 v 14:55
Ahoj!
Dovolte mi dneska na tomhle místě menší reklamu. Z části na sebe samého a z části na překladatelskou stránku http://sayakokoro.anime-manga.cz. Před nedávnem jsem jim začal trochu vypomáhat s čištěním mangy (ostatní holky zvládnou samy Úžasný). Ale proč to tady vůbec píšu... rozjel jsem totiž jeden sólo projekt, který bude asi během na hodně dlouhou trať. A ten projekt je manga Hana Kimi (kdo by neznal, že?) Byl jsem ale překvapen, že se tato manga nenachází celá v české verzi a tak jsem se rozhodl, navázat tam, kde http://mangacesky.wz.cz skončila. Sem na blog jednotlivé kapitoli nebudu dávat z jednoho prostého důvodu, i když se v poměrně dlouhém příběhu Hana Kimi vyskytuje více velice zajímavých náznaků, přece jen to není primární shonen ai/yaoi manga. A jelikož mi holky dovolily "publikovat" svoji snahu u nich, tak případné zájemce o tohle dílo směřuji na jejich stránky.

S pozdravem Lex


Stav věcí budoucích

25. listopadu 2011 v 22:22
Ahojte!
Už je to tak strašně nekřesťansky dlouho, co jsem se ozval, že to až bolí. Nebudu psát, co všechno mě od psaní odvádí, ale vězte, že do budoucna s tím rozhodně nehodlám praštit.
Jen se mnou mějte trpělivost a zachovejte mi přízeň do budoucna.

Váš Lex

Změna je život

27. března 2010 v 1:20
Zdravím!
Sice už mám rozepsaný další díl Světla v temnotách, ale nedokázal jsem to dopsat. A tak jsem se místo toho vrhnul na změnu stránky, snad se alespoň trochu líbí. A komu ne, ať si díru políbí (jak říkal Elánius )
Ještě k osobě, kterou mám v záhlaví... Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, že bych napsal jednorázovku na anime Saiunkoku Monogatari. Hemží se to tam samýma bišíkama, tak je škoda toho nevyužít . Ještě se ale držím, a tak jsem si je chtěl alespoň hodit na blog. Pak jsem ale zaváhal, nevím přesně proč, možná jsou až příliš kawaii a já po dnešním dnu mám chuť spíše na něco drsnějšího a sáhnul jsem po jiném anime. I na to by nebyla škoda něco sepsat, ale chybí mi k hlavnímu protagonistovi druhý do páru. Budu to muset ještě promyslet a o výsledek se možná podělím .
Takže pro neznalé - Na úvodní stránce trůní Abel Nightroad z Trinity Blood.

S tímto se s vámi loučí


Lex

Čtenáři se ke mně jenom hrnou :-))

13. února 2010 v 1:25
Nadpis berte s opravdu velkým nadhledem. Vím, že jsem s povídkami trochu na štíru, ale teď mám povinnosti jinde, takže mi to nevychází, jak bych chtěl... Proto je pro mě velkým překvapením, že mi bylo nabídnuto spřátelení, které jsem okamžitě nestydatě využil .

Toto je krásný diplomek, který jsem dostal od Angely.
a toto je můj výtvor pro ni...
Snad se bude líbit ( a ne že mi je oslintáte )

Odhlasovali jste a co dál?

24. listopadu 2009 v 17:33
Myslím, že Vás všechny musí dost iritovat, že jste mi hlasovali do ankety a psaly komentáře a já nic. Tímto se chci omluvit, že mi to vše trvá... a ještě trvat bude. Bohužel.

I když, jak je z hlasování patrno, se těšíte na další cyklus ( což osobně vítám ), tak jsem se ještě nedostal k tomu ho napsat. V hlavě už mám sice celý příběh načrtnutý, ale je problém to hodit na papír. ne že by nebyl čas, to ne, ale k tomu,a ybch něco vypotil, bych se musel kopat násilím, a to by z toho nic pěknýho nevzešlo a já nechci hnedka první kapitolu odfláknout...

Snad se k tomu dostanu, co nejdřív, protože vítězná část z Vás hlasovala, abych načal další cyklus, takže ještě jenou se omlouvám a snad se tady něco brzo objeví....

Váš Lex

Akademický rok začíná! A jak to bude s povídkami?

1. října 2009 v 12:34
Koho to zajímá, ať čte dál!

Bohužel jsem poslem špatných zpráv

1. září 2009 v 20:22
Více informací uvnitř článku

Je to tady zase...

12. srpna 2009 v 20:51
Přepaden ze zálohy

Pro Misuki

11. srpna 2009 v 13:30
Tohle sem na můj blog sice nepatí, ale nedá mi to a musím se takto angažovat!

Před chvílí jsem byl na blogu, který má pod patronací jedna šikovná holčina - Misuki. A moc mě zamrzelo, co jsem se tam dočet. Hodlá se vykašlat na psaní, páč jí skoro nikdo nepíše komentáře. Na jednu stranu jí chápu, ale nadruhou stranu si myslím, že je potřeba bojovat, a pokud s bojem nezačne ona, tak já ano!

Tímto jí chci podpořit a ukázat, že na ní někdo myslí, takže Misuki BOJUJ!
P.S. Jak vidím, Misuki už bojuje .

Tak zatím nashledanou

3. července 2009 v 22:00
Tak milí zlatí, tímto příspěvkem se s Vámi na 3 týdny loučím.

Nathanielovi a Samuelovi věnuju ještě tak cca dvě kapitolky a potom hurá na nový příběh a tím bude cyklus nebo jednorázovka, ještě nevím, o Rafaelovi a (ti chytří už tuší, kdo bude tím druhým, že? )

Chci Vám všem poděkovat za komentáře i hlasování. Přeju Vám úžasný prázdniny. Užijte si to volno, načerpejte sil do další životní etapy.

Tak zatím nashle!!

Váš LexKonec dobrý - všechno dobré

24. června 2009 v 20:55
Nedá mi to a musím se pochlubit .

Menší oznámení

7. června 2009 v 12:06
Moc mě těší vaše komentáře a rád bych odpověděl na otázku, kdy bude další díl Ab imo pectore, tak... Moc mě to mrzí, ale budete si ASI muset počkat, protože 18. června dělám přijímačky na VŠ a budu se učit, ale jelikož už mám v kapse dvě školy, kam už jsem úspěšně přijímačky udělal, tak to učení nebude tak akutní a možná se tady další dílek objeví. Jo, ale předtím bych ještě rád stihnul druhý díl mangy, protože už jí mám půlku přeloženou.... Tak uvidíme


A mám to v kapse !!

25. května 2009 v 1:30
Tak a mám odmaturováno!! Tedy, měl jsem už ve středu, ale potřeboval jsem si dát pauzu.
A nemyslete si, že jsem si oddych dával někde v hospůdce, to teda ne ! Byl jsem venku a to, co je hlavní, jsem napsal další kapitolku do série Ab imo pectore. Doufám, že se bude líbit. A komentík samozřejmě potěší


Tak konečně začínám!

7. května 2009 v 22:21
Trvalo mi dlouho, než jsem se dokopal k tomu, aby světlo světa spatřil tenhle blog. Zakládám ho v ten nejdivnější čas. Proč? Protože asi za 14 dní maturuju a měla bych sedět s hlavou zabořenou v knížkách, ale to já ne! Já si založí blog! Už mě totiž nebavilo mít hlavu plnou nápadů a příběhů a nijak to neventilovat.
Největšímu pokušení jsem odolával, když jsem psal písemnou maturu z češtiny. Moje volba byla Den, kdy se zastavil svět. Musel jsem odolat, aby z toho nevyšlo nějaké to shonen-ai nebo yaoi, protože pochybuju, že češtináři by měly pochopení

Ale abych se dostal k jádru pudla... já vím, už mi hrabe..... Mám v plánu sem, na tyhle stránky, házet svoje výplody. V hlavě se mi už tvoří neuvěřitelné obrazy o čem všem by se dalo psát, ale realita bývá jiná (jak jistě všichni víte), tak netuším, jak mé plány dopadnou.
Jak už jsem říkal za chvíli maturuju, tak nevím, jestli si najdu čas na to něco napsat,ale budu se snažit.

Tak dnešním dnem začínají mé stránky. Snad se na nich něco časem objeví.


Váš Lex
 
 

Reklama