Vítejte na stránkách, které jsou věnovány Shonen-ai/Yaoi povídkám.


Tyto povídky se zabývají vztahem muž X muž.
Proto koho to pobuřuje, nechť ihned opustí tyto stránky (ano tím křížkem vpravo nahoře) a už se nevrací .
Nebudu zde trpět jakékoliv urážky a nevhodné komentáře, které okamžitě mažu a při opakování takovéhoto počínání blokuji komentujícího, jež se neumí chovat.
Platí přísný zákaz kopírovat mé povídky či překlady mangy na jiné stránky.
Pokud byste o ně měli zájem, tak mi dejte vědět a domluvíme se.


Všem ostatním přeju tu nejlepší zábavu a odreagování se.

Kontakt na mou osobu: Lex.san@seznam.cz

nebo ICQ 599 062 043


BLIŽŠÍ INFORMACE A HLASOVÁNÍ OHLEDNĚ "POVÍDKOVÉ SITUACE" O LETOŠNÍCH PRÁZDNINÁCH
*ZDE*


Partnerství

12. díl - Můj! Nesahat!

21. března 2014 v 0:01
Zdravím!
A je to tady, epilog a s ním i konec tohoto příběhu. Sám za sebe musím říct, že se mi příběh psal opravdu dobře. Střípkovitý styl mi vážně sedí, tak snad mi odpustíte, že jej užiji i u dalšího příběhu Nevinný. O čem bude vám neprozradím, ať máte nějaké překvapení, i když si myslím, že to asi tušíte Mrkající.

Shrnutí: Je to vážně hrůza! Člověk se chvíli nedívá a už mi kolem Jamese krouží jedno nezvaný individuum. (Robert Lewis)

11. díl - Jak prosté

19. března 2014 v 0:01
Zdravím!
A je to tady, poslední střípek vztahu mezi inspektorem a jeho seržantem. Těšíte se? Chci jen předestřít, že nás pak čeká ještě jeden střípek, něco jako epilog, poodhalení toho, kam ti dva budou směřovat dále. Mrkající

Jen ještě k názvu, nenarážím tady na seríál Elementary, nemá to s ním nic společného, jen se mi po dlouhé době líbil český překlad názvu u anglicky mluveného seriálu. Plus to sedne k tomuto střípku jak pr*el na hrnec Mrkající.

10. díl - Dvousečná zbraň

17. března 2014 v 0:01
Zdravím!
Snad vám pondělní ráno zpřijemní další střípek z našeho příběhu Mrkající.

Shrnutí: Inspektor si jaksi neuvědomil, že si na sebe upletl bič, protože být v přítomnosti někoho takového, jako byl James, bylo značně návykové Úžasný.

P.S. Ještě že jsem zkontroloval přednastavení článku, protože jak bylo vidno, blog to prostě neřešil a článek mi sice v administraci hlásil, že je publikovaný, ale na blogu nebyl!!! Grr Křičící Tak snad již vše pošlape podle plánu.

9.díl - Jak potrápit seržanta

15. března 2014 v 0:01
Zdravím!
Tak co, jste zvědaví, kam se bude příběh dále ubírati? Mrkající Dnes nám jistý seržant zažije horké chvilky, protože jeho inspektor má nekalé a postranní úmysly. Mrkající

Fajn čtení Smějící se.

8. díl - Vyšetřování

13. března 2014 v 0:01
Zdravím!

Určitý časový interval utekl jako voda a tak tady máte další díl Lewise. Asi jste si nevšimli, ale udělal jsem menší kosmetickou úpravu a založil jsem této povídce ještě jednu podrubriku s názvem Partnerství, což myslím podstatu celého příběhu celkem vystihuje Smějící se.

V dnešním díle zahájí Lewis vlastní vyšetřování, jehož cílem bude zjistit, kdo vlastně má ve svém vlastnictvím Jamesovo srdce. Dostane se mu též velmi cenné rady Mrkající.

Příjemné počtení Mrkající.

P.S. Robert naráží ve svém rozhovoru s doktorkou na Feardorcha Phelana nebo též Zoe Kenethovou. Jedná se o narážku k dílu 2x03 - Život zrozený z ohně, kde Jamesovi usiluje o život právě tato osoba. Všema deseti doporučuji ke shlédnutí Mrkající.

7. díl - Nemocnice

11. března 2014 v 0:01
Zdravím!
Je libo pokračování našeho příběhu? Mrkající James je v bezvědomí v nemocnici, Lewis je zcela při vědomí (i když si myslí, že asi ne úplně při smyslech) a též v nemocnici a do toho všeho přijde na návštěvu jeden nezvaný host.

Přeji příjemné počtení.

P.S. Ruku mám již v pořádku a tak pokračuji v dalším psaní Mrkající.

6. díl - Opět ta kravata

9. března 2014 v 0:01
Zdravím!
Jsem zde s dalším dílem našeho příběhu. V dnešní minikapitole si střihne hlavní roli již jednou zmíněná kravata, která nám vztah inspektora a jeho seržanta zase posune trochu dál.

Jen taková menší vsuvka. V první řadě chci poděkovat za vaše návštěvy na tento blog a komentáře k povídkám. Jak tak přemýšlím nad dalšími kapitolami a směřováním tohoto cyklu, tak začínám přemýšlet i nad dalším příběhem. Vím, že by většina z vás ráda viděla dokončené mé rozepsané příběhy, ale na fantasy svět teď moc náladu nemám. Spíš tak trochu přemýšlím nad další povídku na Lewise nebo možná na Grimma. Ještě uvidíme

To jen abyste viděli, co se mi honí hlavou, ale teď už k povídce.

Tak ať se líbí Mrkající.

P.S. V povídce je užito trochu hrubších slov, ale na dnešní svět jsou jistě i tak dost cudná Nevinný.

5. díl - Zpátky do školy

7. března 2014 v 0:01
Zdravím!
Tak pokračuji v nastoleném trendu a přidávám další minikapitolu. Sám se až děsím, kolik toho po tak dlouhé době publikuju a to na druhou stranu ani nezanedbávám školu. Asi zázrak (nebo se už blíží konec světa Mrkající). Nicméně, jak se říká, železo se má kout dokud je žhavé a vy, mí milí čtenáři, berte, dokud mám co nabídnout Smějící se.

V dnešním úryvku si bude Hathaway užívat svoji práci a Lewis se bude muset ještě chvíli bez svého seržanta obejít. Což ho sice štve, ale alespoň bude moci zapojit svůj mozek a možná na něco přijde Mrkající.

Když jsem tak přemýšlel nad dalšími kapitolami, tak mě docvaklo, že bych měl ještě zmínit jednu maličkost. Asi víte, že moje povídky jsou takové milé příběhy s dobrým koncem, protože pochmurností máme všichni kolem sebe dostatek. A taky trochu doufám, že mi odpustíte sem tam nějakou nepřesnost, ale i tak chci k tomuto cyklu dodat jednu informaci. Ignorujte prosím fakt, který by museli naši hrdinové řešit a to jsou vztahy na pracovišti. Nevím a ani jsem si to nezjišťoval, jak se k této otázce staví britská policie, ale jistě zde bude nějaké to nařízení, které vztahy na pracovišti upravuje, ale já to prostě neřeším S vyplazeným jazykem . Tak si užijte čtení a neřešte to též.

4. díl - Sám

5. března 2014 v 0:01
Zdravím!
Tak co, těšíte se na další pokračování příběhu? Dnešní střípek s názvem Sám ukazuje, jak se hlavní protagonisté vypořádají se svým oddělením. Hathaway ví, co chce a taky jak se cítí, přesto ví, že tudy cesta nevede. To pro Lewise to bude horší. Chudák se v tom začíná plácat a ukazuje se, že můžete být ten nejlepší detektiv pod sluncem, přesto vám ty nejjednodušší věci unikají. Mrkající

Hezké počtení.

3. díl - Výměna

3. března 2014 v 0:01
Zdravím!

Tak mě chytla psavá a výsledkem je další díl. Smějící se Tentokrát se ním do příběhu vloží vrchní inspektorka Innocentová.
Užijte si příběh Mrkající.

2. díl - Modlitba

1. března 2014 v 22:32
Zdravím!

Tak padlo rozhodnutí a z jednorázovky udělám cyklus Mrkající. Bude ale psán trochu jinak, než jsem doposud činil. Jednotlivé minikapitoly budou sice na sebe dějově navazovat, přesto v nich budou jisté mezery. Kapitola vždy vypíchne jen nějakou situaci nebo moment a posune děj zase dál.

Chybí už jen upozornění, že se zase asi nevyhnu jistému OOC u postav, ale snad mi to odpustíte Mrkající.

1. díl - Kravata

26. února 2014 v 23:08
Abych byl zcela upřímný, tak jsem nedoufal, že v době svého studia si k psaní sednu, ale co se nestalo... Smějící se . Tímto chci všem, co nade mnou nezlomili hůl, poděkovat. Psát rozhodně chci i v budoucnu a snad budu mít i více příležitostí...

Ale něco málo k povídce. Tak za prvé, je to zatím krátka jednorázovka, ale s nejasným statusem, protože mě tento fandom více než uchvátil, tak možná bude i v dohledné době pokračování Úžasný. Povídka je FF na britským krimiseriál Lewis. Někteří z vás jej možná znají z TV pod názvem Vraždy v Oxfordu a s politováním musím říct, že tento seriál má nezaslouženě nízké hodnocení. Tak se mu tak trochu snažím zvýšit prestiž a nalákat na něj své čtenáře Nevinný. Seriál je nadabovaný do 4. řady s tím, že zbývající tři řady jsem shlídnul v angličtině a už se těším na 8. řadu, která je avizovaná na začátek příštího roku.

A o co jde? Jedná se o stokrát viděný scénář nesourodé dvojice vyšetřovatelů, přesto tomu Britové dokázali dát něco víc. Inspektor Lewis, který jako seržant pracoval s inspektorem Morsem, se po 2 letech vrací do Británie, které dal po smrti své ženy sbohem. A i když nemá jasnou představu toho, co by chtěl dělat, nesdílí názor své šéfové, vrchní inspektorky Innocentové, že by měl zaujmout seniorské místo a učit mladší kolegy. Skočí proto po příležitosti zastoupit svého indisponovaného kolegu a spolu s jeho seržanetem Hathawayem se pustí do vyšetřování vraždy. Sám Lewis brzy pozná, že zvláštnějšího podřízeného si vybrat nemohl. On sám se v prostředí Oxfordské společnosti pohybuje způsobem sobě vlastním a často si o profesorem a jejich spolcích myslí své, jeho sežant je více než inteligentní mladík, absolvent Cambridge s velkým rozhledem a znalostmi. Tam, kde Lewis jen fandí u televize s pivem v ruce, Hathaway úspěšně vesloval. A o Bohu má Lewis více než pochybnosti, jeho seržant chodil do semináře a Bohu je více než nakloněn. Přesto přese všechno si inspektor a seržant sednou tak dobře, že se jejich spolupráce stává trvalou.

Jejich vzájemný vztah je natolik zajímavý, že netrvalo dlouho a povídky se jen a jen hrnou (a některé jsou setsakra dobré Nevinný). Bohužel jsem nenašel žádnou v češtině (pokud některou vypátráte, dejte mi prosím vědět Překvapený).

Jak už jsem psal, je to krátké a něco víc je jen naznačené.

Menší poznámka pro neznalé Val (zkráceně Valerie) je Lewisova mrtvá žena.

 
 

Reklama